Google Ara Fairy Tail 4. Bölüm

Ekleyen MFCANSIZ Eklenme Tarihi 5 Nisan 2012 YoRuM YaZ

Film Bilgileri

Genç bir büyücü kız olan Lucy’nin hayali, Loncası’na katılabilmektir. Bir gün yolculuğu sırasında uğradığı bir şehirde, Igneel diye birini arayan Natsu adında bir başka büyücü ile karşılaşır. Lucy, ona yemek ısmarlar ve bu hayalini anlatır. Bundan kısa süre sonra, Lucy, köle olarak satılmak üzere, ’in Salamander adlı bir üyesi olduğunu söyleyerek kendisini kandıran bir adam tarafından yakalanır. Götürülmek üzereyken, ’in bir üyesi ve asıl Salamander denen kişi olan Natsu tarafından kurtarılır. Natsu, Lucy’e ’e katılmak istiyorsa kendisiyle gelmesini söyler. Lucy, loncaya katıldıktan sonra ikisi bir takım olur. Böylece, onların maceraları ve için yaptıkları görevler başlar.
Büyücü Dünyasında en zirvede on kişiden oluşan ve Yönetim ile görevli Büyücü Konseyi yer alır. Konsey, büyücü dünyasının düzenini sağlar, ayrıca suç işleyen büyücüleri de yargılarlar. Onların hemen ardından lonca efendileri gelir. Lonca efendilerinin görevi, loncalarındaki büyücüleri bir arada tutmak ve Konsey kararlarını onlara iletmektir.
Fairy Tail’de tam bir karakter cümbüşü vardır. Hikaye ilerledikçe hem ana hem yan karakterlerin hikayeleri, geçmişleri ortaya çıkar ki, bunlar muhteşem maceralar eşliğinde anlatılır.

Processing your request, Please wait....
İzlenme: 1.104 defa izlendi

Benzer Filmler

Yorum Yap